Державний комітет статистики України

Головна сторінка  Карта сайту  Контакти     
 Всеукраїнський перепис населення 2001
Результати
Регіони України
Історія
Організація
Публікації
Законодавча база
Довідка
 / Законодавча база / Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001р. №51-р "Про організацію проведення Всеукраїнського перепису населення "

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 21 лютого 2001 р. № 51-р

місто Київ
Про організацію проведення Всеукраїнського перепису населення

 1. Всеукраїнський перепис населення (далі - Перепис), який здійснюється згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1998 р. N 1536, провести у період з 5 по 14 грудня 2001 р. станом на 0 годин 5 грудня 2001 року.
 1. Перепис населення здійснюється тимчасовим переписним персоналом шляхом обходу житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях і заповнення переписної документації на підставі повідомлень, отриманих від респондентів.
 1. Для ознайомлення обліковців з територією, закріпленою за лічильною дільницею, та повідомлення респондентів про терміни і порядок проведення Перепису здійснити з 30 листопада по 4 грудня 2001 р. попередні обходи житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях.

  Для перевірки правильності проведення Перепису здійснити вибірковий контрольний обхід житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях з 16 по 20 грудня 2001 року.
 1. Тимчасовий переписний персонал залучається до виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису та обробленням його результатів, шляхом укладення цивільно-правових угод на такі терміни: обліковці - 28 робочих днів; інструктори-контролери - 38 робочих днів; завідувачі переписних відділів та їх помічники - 60 робочих днів; заступники керівників районних, міських органів державної статистики - 6 місяців; кодувальники з підготовки матеріалів Перепису до автоматизованого оброблення - на період з 1 лютого по 1 вересня 2002 року.
 1. Склад тимчасового переписного персоналу затверджується відповідно районними, районними в мм. Києві та Севастополі держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах рад за поданням керівників районних, міських органів державної статистики. Після проходження навчання, успішного складання іспиту та затвердження списків особи із складу тимчасового переписного персоналу не можуть бути відкликані з роботи, пов'язаної з проведенням Перепису.
 1. Тимчасовому переписному персоналу та іншим особам, які залучаються до підготовки та проведення Перепису, видаються посвідчення за підписом відповідно голови районної, районної в мм. Києві та Севастополі держадміністрації, керівника виконавчого органу міської, районної у місті ради і керівника районного, міського органу державної статистики, а також спеціальний жетон з надписом "Всеукраїнський перепис населення 2001 року", зразки яких затверджуються Держкомстатом.
 1. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у мм. Києві та Севастополі держадміністраціям за участю виконавчих органів сільських, селищних та міських рад забезпечити виконання організаційних заходів, спрямованих на:

  якісний добір тимчасового переписного персоналу;

  забезпечення тимчасового переписного персоналу, інших осіб, які залучаються до підготовки і проведення Перепису та оброблення його результатів, приміщеннями, обладнаними необхідними меблями та інвентарем, а також засобами зв'язку, транспорту тощо;

  забезпечення функціонування стаціонарних і тимчасових лічильних дільниць у місцях значного скупчення населення, зокрема на ринках.
 1. Держкомстату затвердити терміни та порядок виконання робіт з підготовки і проведення Перепису та довести їх до відома органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які згідно з їх компетенцією забезпечують виконання цих робіт.
 1. Мінпраці за погодженням з Мінфіном та за поданням Держкомстату затвердити до 1 жовтня 2001 р. Порядок залучення тимчасового переписного персоналу до виконання робіт з підготовки і проведення Перепису, оброблення його результатів з оплатою праці у розмірах, визначених умовами оплати праці працівників органів державної статистики, які залучаються до підготовки та проведення Перепису, оброблення, узагальнення і публікації його підсумків.
 1. Мінпраці і МОН сприяти залученню до складу тимчасового переписного персоналу осіб з числа непрацюючих, зареєстрованих у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, та студентів вищих навчальних закладів.
 1. Міноборони, МВС, МНС, Держкомкордону, СБУ, Державному департаменту з питань виконання покарань, іншим центральним органам виконавчої влади здійснити підготовку та проведення перепису військовослужбовців, осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі, осіб, які перебувають на закритих територіях, тощо.
 1. Мінпраці, МОЗ, МОН, Держкоммолодьспорттуризму здійснити перепис осіб, які постійно перебувають у закладах охорони здоров'я та закладах соціального призначення (перепис осіб, які перебувають на лікуванні у лікарнях, на відпочинку у санаторіях, пансіонатах та будинках відпочинку (крім одно- і дводенних), матерів та дітей, які перебувають у пологових будинках, будинках матері та дитини, дітей у школах-інтернатах і дитячих будинках, у притулках для неповнолітніх, а також осіб, що проживають у будинках інвалідів, будинках для осіб похилого віку, готелях тощо, здійснюється адміністрацією цих установ).
 1. МЗС здійснити перепис громадян України, які у період його проведення перебувають за її межами, у тому числі працівників дипломатичних представництв та консульських установ України за кордоном, постійних представництв України при міжнародних організаціях, а також членів їх домогосподарств.
 1. МВС забезпечити безпечні умови роботи тимчасового переписного персоналу та збереження переписної документації, а також проведення додаткових профілактичних заходів, спрямованих на запобігання вчиненню правопорушень.
 1. Держкомзв'язку забезпечити безперебійну роботу телефонного зв'язку та позачергове прийняття і доставку поштово-телеграфної кореспонденції, посилок та бандеролей, необхідних для здійснення підготовки і проведення Перепису, оброблення його результатів. Усі зазначені відправлення обробляються у порядку, встановленому для урядових поштово-телеграфних відправлень.
 1. Мінтрансу забезпечити:

  безперебійне прийняття та термінову доставку вантажів, призначених для здійснення підготовки і проведення Перепису, оброблення його результатів;

  створення належних умов для перепису пасажирів на залізничних і морських вокзалах, пристанях, автобусних станціях та в аеропортах.
 1. Держкомінформу разом з Держкомстатом забезпечити спеціальне тематичне інформування населення з метою привернення уваги громадськості до важливості проведення Перепису.
 1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування всіх рівнів на період з 1 липня 2001 р. по 1 липня 2002 р. у зв'язку з підготовкою і проведенням Перепису, а також обробленням його результатів тимчасово утриматися від прийняття рішень з питань адміністративно-територіального устрою та з питань перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ тощо.

Прем'єр-міністр України В. ЮЩЕНКО

укр рус eng

   У розділі:

 ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Всеукраїнський перепис населення".
 ЗАКОН УКРАЇНИ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення".
 Постанова Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1998р. №1536 "Про проведення в 2001 році Всеукраїнського перепису населення".
 Постанова Кабінету Міністрів України від 18 червня 1999 р. №1066 "Про організаційне та матеріально-технічне забезпечення проведення у 2001 році Всеукраїнського перепису населення".
 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001р. №51-р "Про організацію проведення Всеукраїнського перепису населення "
 Постанова Верховної Ради України від 11 липня 2001 року № 2646-III "Про тимчасове припинення розгляду питань, пов'язаних із змінами в адміністративно - територіальному устрої України"
 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2004 р. N 94-р "Про затвердження переліку користувачів, яким зведені знеособлені дані Всеукраїнського перепису населення 2001 року ДКС і його територіальні органи надають у 2004 році безоплатно'


Головна | Новини | Результати | Регіони України | Історія | Організація | Публікації | Законодавча база | Довідка

  Статистика відвідувань

© 2003-2004, Державний комітет статистики України  
При використанні матеріалів, розміщених на нашому сайті, посилання на першоджерело обов'язкове