Державний комітет статистики України

Головна сторінка  Карта сайту  Контакти     
 Всеукраїнський перепис населення 2001
Результати
Регіони України
Історія
Організація
Публікації
Законодавча база
Довідка
 / Новини / Наказ Державного комітету статистики України "Про підготовку до проведення у 2011 році Всеукраїнського перепису населення "

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
(Держкомстат України)
НАКАЗ
28.07.2008Київ № 258

Про підготовку до проведення у 2011 році Всеукраїнського перепису населення

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.04.2008 № 581-р „Про проведення у 2011 році Всеукраїнського перепису населення” та з метою забезпечення своєчасного та якісного проведення підготовчих робіт до майбутнього перепису населення
НАКАЗУЮ:

 1. Департаменту статистики населення та адміністративно - територіального устрою (Стельмах Л.М.) підготувати до 01.10.2008 проект акта Кабінету Міністрів України „Про організацію і проведення у 2009 році пробного перепису населення”.
 1. Затвердити склад робочої групи з питань підготовки, проведення Всеукраїнського перепису населення 2011 року та оброблення його матеріалів, що додається.
 1. Затвердити Календарний план робіт з підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення 2011 року, що додається.
 1. Визначити відповідальними:
        4.1. У Державному комітеті статистики України – департамент статистики населення та адміністративно-територіального устрою (Стельмах Л.М.) – за загальну координацію і планування робіт з перепису населення, контроль за станом їх реалізації; організацію робіт з розробки нормативно-правової бази перепису населення; методологічне забезпечення підготовки та проведення перепису населення, оброблення, узагальнення і поширення його результатів.
        4.2. У головних управліннях статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управлінні статистики у місті Севастополі – начальників головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі – за координацію та організацію робіт з перепису населення на регіональному рівні, контроль за ходом виконання робіт; взаємодію з органами місцевого самоврядування, а також з місцевими органами виконавчої влади.
 1. Департаменту кадрово-організаційного забезпечення (Титаренко П.П.) разом з департаментом статистики населення та адміністративно-територіального устрою (Стельмах Л.М.) забезпечити протягом 2008-2014 років укомплектування відділу перепису населення кваліфікованими працівниками та встановити контроль за укомплектуванням кадрами відповідних підрозділів у територіальних органах державної статистики всіх рівнів.
 1. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І.Ю.) забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення 2011 року, обробленням, узагальненням та поширенням його результатів, відповідно до календарних планів робіт.
 1. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О.К.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням і доставкою переписної документації на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.
 1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н.С.

Голова О.Г.Осауленко

укр рус eng

   У розділі:

Усі    статті
 Публікації
       Кількість та територіальне розміщення населення України
       Статево-віковий склад населення України
       Рівень освіти населення України
       Національний склад населення України та його мовні ознаки
       Розподіл населення найбільш численних національностей за статтю та віком, шлюбним станом, мовними ознаками та рівнем освіти
       Склад населення України за шлюбним станом
       Джерела засобів існування населення України
       Зайняте населення України
       Міграція населення України
       Жінки і діти України
       Жінки та чоловіки України
       Домогосподарства України
       Населення України за місцем народження та громадянством
       Зайняте населення України.Кількість зайнятого населення та його розподіл за видами економічної діяльності
       Перший Всеукраїнський перепис населення : історичні, методологічні, соціальні, економічні, етнічні аспекти
       Домогосподарства України Домогосподарства за типами та кількістю дітей
       Житлові умови та земельні ділянки населення України
Головна | Новини | Результати | Регіони України | Історія | Організація | Публікації | Законодавча база | Довідка

  Статистика відвідувань

© 2003-2004, Державний комітет статистики України  
При використанні матеріалів, розміщених на нашому сайті, посилання на першоджерело обов'язкове